Kır Düğünü Gelinlik Modelleri

Kır Düğünü Gelinlik Modelleri

Kır Düğünlerine Özel Gelinlik Konseptleri

Kadınların beğenisine sunulan kır düğünü gelinlik modelleri onlarca farklı tasarım seçeneğine ayrılıyor. Kullanılan kumaşlardan renklerine kadar birçok özellik bu modellerdeki farklılıklar arasında yer almaktadır. Dileyen herkes ürün görsellerine bakarak seçimlerini bu yönde yapabilirler. Özel günler için imal edilmiş kır düğünü gelinlik modelleri her cebe uygun fiyatlara sahiptir. 
 
 İlk Seçenek: Kesme Taşlı Gelinlikler 

 
 Kesim olarak abiyelere benzeyen bu gelinlikler sportif bir tarzı yansıtıyor. Yüzeyinde yer alan taşlar kesme tarzında olup ışıl ışıl bir görüntü sunmaktadır. Kesme taşlar gelinliğin geneline yayılarak kullanılmıştır. Tül işlemeleri ise sadece gövde kısmında bulunuyor. Sade ve minimal bir tarzı yansıtan bu modeller göğüs dekolteli olup saten kumaşının olanca kalitesini yansıtmaktadır. Beyaz ve tonlarında üretimleri mevcuttur. 
 
 Taş Süslemeli Bordo Gelinlikler 
 
 Kır düğününde keyifle giyilebilecek bir diğer model bordo renkleri ile ön olana çıkıyor. Daha sıra dışı tercihler için beyaz yerine bordo olarak imal edilmiştir. Elbisenin üzerinde yer alan taşlar büyük ve kristal bir görünüme sahiptir. Askılı olan bu ürünler sonbahar ve ilkbahar aylarında gerçekleşecek olan düğün organizasyonları için de idealdir. Kalın ve dayanıklı kumaşı sayesinde serin havalarda da işlev görür. 
 
 Fırfırlı Gelinlik Modelleri ve Ürün Özellikleri 
 
 Kataloglardan incelenebilecek ve satın alınabilecek bir diğer model fırfır detayları ile benzerlerinden ayrılıyor. Kol manşetlerinin her iki yanında yer alan fırfırlar, gelinliğin tamamına estetik bir bütünlük katmaktadır. Aynı fırfırların etek uçlarında olan versiyonları da mevcuttur. Beden tablosuna bakılarak bu ürünlerin alıcılar için en uygun olanı seçilebilir. Şifon kumaştan üretilen bu modeller, estetik olduğu kadar dayanıklıdır. Beyaz ve krem renkleri dışında ekru gibi alternatif renkleri de kataloglarda yeni sahiplerini bekliyor. 
 
 Çiçek Motifleri ile Süslenmiş Gelinlik Seçenekleri 
 
 Yeni modeller arasında desenli ve motifli gelinlikler de bulunuyor. Etek kısmında yer alan üç boyutlu çiçek desenleri gelinliğin rengi ile aynıdır. Aşağıdan yukarıya doğru uzanan çiçek motifleri, gelinliğin tamamına hareketli bir görünüm de katıyor. Kolları tül detayları ile desteklenmiş olan bu modeller hem düğün salonları hem de kır düğünleri için ideal standartlara sahiptir. 

 

 

 

Fatih Gelinlik, Fatih Gelinlikçiler, Fatihte Gelinlikçiler, Kır düğünü gelinlik modelleri

Kır Düğünü Gelinlik Modelleri